Jak skutecznie nawiązać z nami kontakt?

W tym miejscu powiemy Ci, jak nawiązać z nami skuteczny kontakt. Robimy to po to, by ułatwić Ci dotarcie do oferty zgodnej z potrzebami wynikającymi z funkcji i stanowiska, jakie zajmujesz w Firmie.

Jesteś Właścicielem

Stworzyłeś Firmę, która osiągnęła sukces! Teraz cały zawodowy czas poświęcasz na planowanie strategii dalszego rozwoju, poszukiwanie nowych kontrahentów, oraz rynków zbytu dla swoich produktów i usług. Cenisz i zagospodarowujesz każdą dostępną sekundę, spożytkowując ją dla dobra Firmy. Rozumiemy Twoją sytuację.

Możesz być pewny, że kontakt z nami przebiegnie sprawnie i rzeczowo. Zrobimy wszystko by ustalić Twoje potrzeby „od ręki” lub w najkrótszym możliwym czasie. Przede wszystkim, po zapoznaniu się z Twoim zapytaniem, powiemy Ci, kto z ramienia Twojej Firmy może kontynuować dalszy kontakt z naszymi Ekspertami, by skutecznie zrealizować usługę.

Potrzebujemy tylko kilku informacji, które nam podasz odpowiadając na krótkie, i specjalnie przygotowane do tego celu pytania. Twoje odpowiedzi pomogą nam w poprowadzeniu dalszego procesu przygotowania naszej usługi bez konieczności Twojego zaangażowania.

Jesteś Kierownikiem

Z każdej strony przytłacza Cię natłok codziennych obowiązków. Jednocześnie wiesz, że mimo notorycznego braku czasu, nie możesz dłużej zwlekać ze skierowaniem do nas zapytania ofertowego. Przecież lada dzień Twoją Firmę czeka kontrola zgodności wyrobów z rozporządzeniem RoHS lub REACH, lub strategiczny kontrahent domaga się ważnych dokumentów, w których istnieją braki.

Spokojnie – już podczas pierwszego kontaktu powiemy Ci, jak możemy zaplanować dalsze działania, by nasza usługa przyniosła jak najszybszy skutek w poukładaniu określonych procesów w Twojej Firmie. Ponadto w czasie nie dłuższym niż 8 godzin, otrzymasz od nas e-mail z dokładnym zakresem usługi, a także terminem i ceną realizacji. Pamiętaj, nasze działania możemy zacząć z dnia na dzień! Szczególnie w sytuacjach niecierpiących najmniejszej zwłoki.

Jesteś Osobą Prywatną

Oferta naszych szkoleń jest właśnie dla Ciebie. Staramy się publikować wszystkie szczegóły, które ich dotyczą, w naszym serwisie internetowym. Jeżeli jednak, nie udało Ci się do trzeć do poszukiwanych informacji, wówczas sięgnij po telefon, lub napisz do nas e-mail. Nie obawiaj się kontaktu z nami. Jesteśmy między innymi po to, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej oferty, w tym: tematyki, terminów, lokalizacji, jak też, i ceny poszczególnych szkoleń.

 

1Slider

Od 1 czerwca 2015 r. rozporządzenie WE 1272/2008 w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania (CLP) będzie jedynym aktem prawnym zgodnie, z którym mieszaniny i substancje będą klasyfikowane i oznakowane. W związku z tym zachęcamy osoby odpowiedzialne w swoich przedsiębiorstwach za karty charakterystyki i klasyfikację produktów do udziału w warsztatach (ćwiczenia praktyczne) z klasyfikacji i oznakowania zgodnie z CLP.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu REACH, PIP, ECHA.

Od czerwca 2015 roku wszystkie karty charakterystyki oraz etykiety na mieszaninach, będą musiały być zgodne z przepisami rozporządzenia CLP.

Poznaj naszą aktualną ofertę szkoleń z rozwoju osobistego, zapraszamy również na szkolenia BHP i szkolenie - Znowelizowan dyrektywa RoHS z uwzględnieniem rozporządzenia REACH.

Wyjaśniamy ważne pojęcia i zagadnienia związane z kartą charakterystyki na daną substancję i ogólnie tematyką kart charakterystyki.

Na prezentowanej liście znajdziesz zagadnienia formalne związane z rozporządzeniami RoHS i REACH, w organizacji których pomagamy producentom, importerom, oraz dalszym użytkownikom substancji chemicznych.

 
www.konsiglio.eu